Прием 2019/2020 г.

Прием на ученици от I-ви тур на ДПП за учебната 2019/2020г.
 
За VI клас
БАСКЕТБОЛ  
        1.    Ангел  Александров  Мулешкoв  -  257 т. приет 
       
        2.    Одбьорн-Валберг  Одбьорн   Петерсен  - 253 т. приет  

БОКС  
       1.   Божидар Божидаров  Стоянов  - 283 т. приет
 
       2.   Силян Александър Попов  -  280 т. приет
 
       3.   Алекс Александров Петров   - 273 т. приет
 
       4.   Петър Йорданов Костов  - 273 т.  приет
 
     
 БОРБА – кл.стил  
 
      1. Веселин Викторов Нешев - 235 т.  приет 

      2.  Любомир Любомиров Георгиев  - 235 т.  приет
 
      3.  Дейвид  Вартан  Каллаиан   - 221 т.  приет
 
      4.   Йордан Йорданов Петров  - 220 т. приет
 
БОРБА – св.стил
 
     1.  Валентин Иванов Боянов – 241 т. приет

     2.  Владислав Мирославов Христов - 230 т. приет
 
 ДЖУДО  
 
     1.  Васил Божидаров Коджабашийски   - 259 т. приет  
 
     2.  Маргарита Павлова Георгиева  - 253 т.  приет    

     3.  Христина Павлова Георгиева  -  250 т.  приет    
     
 ЛЕКА АТЛЕТИКА  
 
     1. Елизабета Димитрова Арабаджиева - 305 т. приет 

     2.  Кристиян Мирославов Кузманов - 224 т. приет
      
 
ХУД. ГИМНАСТИКА 
 
    1.  Моника Илиянова Младенова - 321 т.  приет

    2. Магдалена Красимирова Микова - 318 т. приет

    3. Дария Константинова Симова - 316 т.  приет

    4. Милена Миленова Маркова  - 310 т.  приет

    5. Юлиана Людмилова Тотева - 305 т.  приет

    6.Ивон Кръстева Божкилова  - 303 т. приет

    7. Дариа Николаева Радойкова   - 298 т.  приет

    8.Джулия Лилиан Кърпичи – 267 т.   приет

    9.Джулия Силванова Деянова – 263 т.  приет 

 ФУТБОЛ  

     1.  Даниел Стоянов Диков  - 267 т.   приет

     2.  Мартин Ивайлов Здравков  - 265 т.   приет

     3.  Кристиан Грозданов Йорданов - 263 т. приет

     4.  Борис Иванов Яновски -  260 т.  приет

     5.  Денислав Митков Романов - 254 т. приет
 
     6. Никола Върбанов Томов – 109 т.  не приет
 
  
За VII клас
 
БАСКЕТБОЛ
  
      1. Викториа Минчева Петрова  -  278 т. приет

      2. Иван Бранимиров Митов - 273 т. приет

      3. Алекс Атанасов Попов  - 270 т. приет

      4. Димитър Красимиров Радев  -  268 т. приет   

БОРБА – кл.стил  
 

     1. Сунай Данаилов Митков  - 264 т. приет

     2.  Христо Владимиров Петров -  221 т. приет 
      
ВОЛЕЙБОЛ   
 
      1.  Виктория Димитрова Димитрова – 315 т. приет

      2.  Мануела Иванова Николаева – 310 т. приет

      3. Рая Евлогиева Евлогиева – 305  т. приет

      4.  Емил Веселинов Кирчев – 300 т. приет
 
ГРЕБАНЕ
 
      1.  Доника Данаилова Андонова – 305 т. приет

      2.  Михаил Георгиев Петров  - 300 т. приет
     
КАНУ-КАЯК 
 
      1. Николай Олег Маринов  - 264 т. приет

      2. Валентин Надеждов Ковачев – 260 т. приет
 
СПОРТНА СТРЕЛБА  
 
       1. Цветан Гетов Цветанов -  405 т. приет 
 
ТЕНИС
 
      1. Марияна Вълчева Крумова  -  268 т. приет

ПЛУВАНЕ

      1.  Лъчезар Красимиров Тасев.  – 240 т. приет

      2.  Ерик Ивайлов Сарафски  – 198 т. приет

      3.  Калоян Флориян Калайджиев  – 193 т.  приет


Записване на учениците до 10.07.2019 година
 
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Прием на ученици в 166 Спортно училище "Васил Левски" за учебната 2019/2020 година